| Typ | FWDM |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Nazwa produktu | 3 porty FWDM |
| Operacyjna długość fali | 1310nm, 1490nm, 1550nm |
| Porty | 3 porty |
| Typ | Skrzynka zaciskowa światłowodu |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Nazwa produktu | Skrzynka FTTH |
| Średnica kabla | 5mm-10mm |
| Porty adapterów | 2 |
| Typ | zamknięcie spawu światłowodowego |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Nazwa produktu | Typ kopuły Zamknięcie/obudowa spawu światłowodowego |
| Liczba włókien | 12,24,36,48,96,144,288 |
| Rozmiar | 160 X 540 D*H (mm) |
| Typ | Wyposażenie Fast Connector, SC |
|---|---|
| Aplikacja | FTTX |
| Kolor | biały |
| Rodzaj włókna | mm |
| Długość fali | 1310/1550 nm |
| Typ | Transceivery światłowodowe |
|---|---|
| Używać | FTTP |
| Typ portu | Konwerter mediów światłowodowych |
| Prędkość transmisji danych | 10/100/1000M |
| Rodzaj włókna | Pojedynczy tryb/wiele trybów |
| Typ | Transceivery światłowodowe |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Nazwa produktu | Konwerter multimediów 10/100/1000M |
| Rodzaj włókna | Jednomodowy podwójny światłowód |
| Aplikacja | Sieć FTTH FTTB FTTX |
| Typ | Konwerter mediów światłowodowych |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Nazwa produktu | Konwerter multimediów 10/100/1000M |
| Rodzaj włókna | Pojedynczy więcej i wielomodowy podwójny światłowód |
| Aplikacja | Sieć FTTH FTTB FTTX |
| Typ | Bezprzewodowy punkt dostępowy dla przedsiębiorstw |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Grubość taśmy ze stali nierdzewnej | 4.6mm/7.9mm/10mm/12mm/12.7mm/15mm/16mm/19mm |
| Długość na rolkę | 30m / 50m |
| Szerokość sprzączek | 10mm/12mm/16mm/19mm |
| Typ | Zamknięcie spawu światłowodowego, kopułkowe/poziome |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Zamknięcie | PP/PC/ABS/ABS+PP |
| Pojemność pudełka | 12-288 rdzeń |
| Materiał tacy do łączenia | ABS |
| Rdzeń | Tryb jednomodowy lub wielomodowy |
|---|---|
| Pasmo | 10G, 40G, 100G, itp. |
| Członek siły kablowej | Przędza aramidowa, drut stalowy |
| Rodzaj | Światłowód |
| Rodzaj włókna | OM1, OM2, OM3, OM4, OS2 |