| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Typ złącza | MTP |
| Liczba włókien złącza | 12, 24 |
| Polski | PC, APC |
| Typ | Rozwiązania FTTx |
|---|---|
| Używać | FTTH, FTTH |
| Złącze typu B | OptiTap |
| Złącze typu A | SC/APC |
| Rodzaj produktu | Zespoły kabli abonenckich FTTH |
| Typ | Adaptery i złącza światłowodowe |
|---|---|
| Używać | FTTH, FTTX |
| Czas gwarancji | 2 |
| Sieć | IP, 4g, 3G |
| Aplikacja | Adapter Furukawa Slim, Huawei i Optitap |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTH, FTTX |
| Czas gwarancji | 2 |
| Sieć | IP, 4g, 3G |
| Aplikacja | Adapter Huawei, Furukawa Slim i Optitap |
| Typ | Adaptery i złącza światłowodowe |
|---|---|
| Używać | FTTH, FTTX |
| Czas gwarancji | 2 |
| Sieć | IP, 4g, 3G |
| Aplikacja | Huawei i Optitap, wąski adapter |
| Typ | Włókna optyczne |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Liczba włókien | 24 |
| Testy 3D | 100% |
| Rodzaj włókna | SM/MM/OM3/OM4/OM5 |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Liczba przewodów | 1 |
| Nazwa modelu | Kabel krosowy OptiTap Drop Cable |
| Złącze A | Hartowane złącze OptiTap |
| Złącze B | Złącze SC/APC z nóżką 2,9mm |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Rodzaj włókna | Jednomodowy 9/125 |
| Strata wstawiania | <0,25 dB |
| Strata zwrotu | >50dB |
| Liczba przewodów | 1 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Patchcord światłowodowy |
| Kolor | Żółty |
| Złącze | SC-SC |
| Temperatura pracy | -40~+75°C |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Używać | FTTP |
| Liczba włókien | 24. |
| Światłowód wielomodowy | OM1/OM2/OM3 |
| Światłowód jednomodowy | G655, G652D, G657A1, G657A2 |