| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTH, FTTX |
| Sieć | 4g, 3G |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedyńczy |
| klasa ochrony IP | IP68 |
| Typ | Adaptery i złącza światłowodowe |
|---|---|
| Typ | FC/SC/ST/LC |
| Tryb | SM&MM |
| warunki pracy | -40°C do +75°C |
| Robocza długość fali | 1200 ~ 1600 nm |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTH, FTTH |
| Czas gwarancji | 3 |
| Sieć | 4g, 3G |
| Nazwa produktu | Kabel krosowy FTTH SC UPC Drop Cable |
| Typ | spawarka światłowodowa |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 3 lata |
| Słowa kluczowe | maszyna do łączenia kabli światłowodowych |
| Czas łączenia | 5s |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 2 |
| Sieć | 4g, 3G, patchcord światłowodowy, pętla światłowodowa |
| Typ złącza | LC |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| kolor kurtki | Żółty lub dostosuj |
| Średnica | 600um |
| Materiał | PVC, LSZH, OFNR, OFNP |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 2 |
| Sieć | 4g, 3G, patchcord światłowodowy, pętla światłowodowa |
| Typ złącza | LC |
| Typ | zamknięcie spawu światłowodowego |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Nazwa produktu | Zamknięcie złącza światłowodowego 48/96 rdzeni |
| Port | ShenZhen |
| Kolor | Czarny |
| Typ | zamknięcie spawu światłowodowego |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Nazwa produktu | Zamknięcie złącza światłowodowego 48/96 rdzeni |
| Port | ShenZhen |
| Kolor | Czarny |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 3 |
| Sieć | 4g, 3G |
| Nazwa produktu | SC/APC-SC Patchcord światłowodowy APC |