| Typ | Identyfikator włókna |
|---|---|
| Sieć | Bezprzewodowa sieć LAN |
| Kolor | biały |
| Długość | 6cm |
| Port | ShenZhen |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Sieć | światłowodowy |
| Nazwa | But ze złączem światłowodowym 90 stopni |
| Nazwa produktu | Patchcord światłowodowy |
| Typ złącza | LC/ SC/ FC/ ST/ MU/ MTRJ/ MPO/ E2000/ DIN/ SMA/ D4/ SFF/ LC Uniboot |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -40℃~+85℃ |
| Rodzaj kabla | błonnik |
| Materiał kabla | PVC/LSZH/OFNP/OFNR |
| Strata wtrąceniowa | ≤0,3dB |
| Typ | Rozwiązania FTTx |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Sieć | 4g, 3G |
| Rdzeń światłowodowy | 8 rdzeni, 12 rdzeni, 24 rdzenie |
| Złącze | MTP, MPO, LC, SC |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Nazwa | But ze złączem światłowodowym 90 stopni |
| Nazwa produktu | Patchcord światłowodowy |
| Rodzaj włókna | G652D,G657A1,G657A2,G655 |
| Typ | Rozwiązania FTTx |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 5 |
| Nazwa produktu | Płyta czołowa światłowodu |
| Odpowiedni adapter | SC,LC |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Strata wstawiania | <0,2dB |
| Strata zwrotu | >55 dB |
| kolor kurtki | Czarny |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTA, FTTH |
| Czas gwarancji | 2 |
| Sieć | Przewodowa sieć LAN, ONVIF, 4g, 3G, światłowód |
| Struktura kabla | Zewnętrzny kabel przyłączeniowy FTTH/kabel okrągły/kabel płaski |
| Typ | Rozwiązania FTTx |
|---|---|
| Używać | FTTH, FTTH |
| Czas gwarancji | 5 |
| Sieć | światłowodowy |
| Struktura kabla | Zewnętrzny kabel przyłączeniowy FTTH/kabel okrągły/kabel płaski |
| Typ | Kabel krosowy FTTA |
|---|---|
| Używać | FTTA |
| Czas gwarancji | 5 |
| Sieć | światłowodowy |
| Wodoodporny | IP68 |