| Typ | Stojaki i obudowy |
|---|---|
| Używać | Napowietrznie, zakopane bezpośrednio, właz |
| Czas gwarancji | 5 |
| Sieć | światłowodowy |
| Nazwa produktu | zamknięcie spawu światłowodowego |
| Typ | Rozwiązania FTTx |
|---|---|
| Używać | FTTH, FTTH |
| Rodzaj włókna | Wielomodowy |
| Średnica | 2,0 mm/3,0 mm |
| Długość | 1M, 1,5M, 2M jako twoja prośba |
| Typ | Skrzynka zaciskowa światłowodu |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 5 |
| Sieć | 4g, 3G |
| Nazwa produktu | ftth mini światłowodowa skrzynka zaciskowa 2 porty |
| Typ | Skrzynka zaciskowa światłowodu |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 5 |
| Nazwa produktu | Płyta czołowa światłowodu, 1 port |
| Odpowiedni adapter | SC,LC |
| Typ | Skrzynka zaciskowa światłowodu |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 5 |
| Nazwa produktu | Płyta czołowa światłowodu, 1 port |
| Odpowiedni adapter | SC,LC |
| Typ | Rozdzielacz światłowodowy PLC |
|---|---|
| Nazwa produktu | Rozdzielacz światłowodowy 1*8 plc |
| Rodzaj włókna | G652D lub G657A1 |
| polerowanie kabli | APC/PC/UPC |
| płaszcz zewnętrzny kabla | PE lub AT |
| Typ | Rozwiązania FTTx |
|---|---|
| Nazwa produktu | Rozdzielacz PLC 1*8 |
| Rodzaj włókna | G657A1 |
| Długość kabla | 1m |
| Rozmiar rury stalowej | 60x7x4mm |
| Typ | Skrzynka zaciskowa światłowodu |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 5 |
| Nazwa produktu | Płyta czołowa światłowodu, 4 porty |
| Odpowiedni adapter | SC,LC |
| Typ | Skrzynka zaciskowa światłowodu |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 5 |
| Sieć | 4g, 3G |
| Nazwa produktu | Płyta czołowa światłowodu, 2 porty |
| Typ | Rozwiązania FTTx |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Liczba włókien | 1. |
| Wodoodporny | IP67 IP68 |
| Rodzaj włókna | G657A, G652D, Om1, Om2, Om3 |