| Przepustowość kabla | 2000 MHz/km |
|---|---|
| Tryb światłowodowy | Wiele trybów |
| Siła uciągu kabla | 50N |
| Średnica zewnętrzna kabla | 5,0 mm |
| Długość kabla | 3m |
| Typ złącza | LC ST FC SC MTRJ E2000 |
|---|---|
| Tłumienie kabla | 3,0 dB/km |
| Tryb światłowodowy | Wiele trybów |
| Ocena płomienia kabla | IEC60332-1 |
| Średnica zewnętrzna kabla | 5,0 mm |
| Typ | Pigtaile z włókien |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 2 |
| Sieć | Bezprzewodowa sieć LAN, przewodowa sieć LAN, 4g, 3G, FIBER |
| Nazwa produktu | Pigtail SC/UPC |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Liczba przewodów | 1 |
| Nazwa produktu | Patchcord światłowodowy OptiTap z płaskim kablem |
| Typ złącza | OptiTap |
| Złącze typu A | SC/APC |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Łącznik | LC, SC, ST, FC |
| Powierzchnia końcowa ferruli | PC/UPC/APC |
| Tryb | tryb pojedynczy lub tryb multi |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 3 |
| Sieć | 4g, 3G |
| Nazwa produktu | Patchcord światłowodowy LC |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTT, sprzęt do testowania |
| Czas gwarancji | 3 |
| Sieć | Przewodowa sieć LAN, ONVIF, 4g, 3G, światłowód |
| Nazwa produktu | 12 rdzeni 0,9 mm Fanout MPO - LC |
| Rodzaj włókna | Jednomodowy 9/125 |
|---|---|
| Strata wstawiania | <0,2dB |
| Strata zwrotu | >60dB |
| Marka włókien | Corning, YOFC, OFS... |
| Typ złącza | SC,LC,FC,ST |
| Typ | Włókna optyczne |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 2 |
| Sieć | Bezprzewodowa sieć LAN, bluetooth, przewodowa sieć LAN, ONVIF, SDK, TCP, IP, POE, GPRS, 4g, GSM, 3G |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedynczy/OS2/wiele trybów/om3/om4/om5 |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 2 |
| Sieć | Bezprzewodowa sieć LAN, 4g, 3G |
| Nazwa produktu | Patchcord światłowodowy LC do LC |