| Liczba przewodów | 1 |
|---|---|
| Rodzaj włókna | G657A, G652D, tryb pojedynczy/wielomodowy |
| Długość kabla | 20m.30m, 50m lub dostosowane |
| Liczba włókien | 1-12 rdzeni |
| Aplikacja | używany wewnątrz/na zewnątrz |
| Liczba przewodów | 2 |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna kabla | Kabel OD: 900um, 2.0mm i 3.0mm dostępne |
| zewnętrzna kurtka | PCV lub LSZH |
| Typowa utrata wtrąceniowa (IL) | ≤0,2 dB |
| Strata zwrotu (RL) | ≥55dB |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Tryb światłowodowy | Tryb pojedynczy i wielokrotny |
| Średnica kabla | 0,9/2,0/3,0 mm |
| Strata wstawiania | <0,25 dB |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Czas gwarancji | 3 |
| Sieć | Przewodowa sieć LAN, ONVIF, 4g, 3G, światłowód |
| Wyprodukuj nazwę | Kabel połączeniowy MPO |
| Typ | Rozwiązania FTTx, 1,25 mm |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Nazwa produktu | Środek do czyszczenia światłowodów LC/MU ferruli 1,25 mm |
| Typ złącza | LC/MU |
| Typ | Rozwiązania FTTx |
|---|---|
| Używać | Instalacja sprzętu optycznego |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Sieć | Przewodowa sieć LAN |
| Nazwa produktu | Środek do czyszczenia złącz światłowodowych |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 3 |
| Sieć | Przewodowa sieć LAN, 4g, 3G, światłowód |
| Typ złącza | MPO |
| Typ | spawarka światłowodowa |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Średnia utrata splotu | 0,02 dB (SM), 0,01 dB (MM), 0,04 dB (NZDS), 0,04 dB (EDF) |
| Model łączenia | Automatyczna i ręczna i pełna automatyka |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 3 |
| Sieć | 4g, 3G |
| Nazwa produktu | SC/APC-SC Patchcord światłowodowy APC |
| Długość kabla | 0,5m, 1,5m, 20m, 3m |
|---|---|
| Rodzaj włókna | Jednomodowy lub wielomodowy |
| Strata wstawiania | <0,25 dB |
| Strata zwrotu | ≥50dB(PC/UPC) ≥60dB(APC) |
| Marka włókien | Corning, YOFC, OFS... |