| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Rodzaj włókna | Jednomodowy 9/125 |
| Strata wstawiania | <0,25 dB |
| Strata zwrotu | >50dB |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTX, FTTX |
| Czas gwarancji | 3 |
| Sieć | Przewodowa sieć LAN, ONVIF, 4g, 3G |
| Nazwa produktu | Warkocz MPO |
| Typ | Rozwiązania FTTx, 2,5 mm |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Typ złącza | SC ST FC |
| Pakiet | 1 szt./pudełko |
| Typ | Światłowodowa skrzynka narzędziowa, testery i narzędzia |
|---|---|
| Używać | FTTX, FTTH |
| Rozmiar torby | 28*15*20 cm |
| Akcesoria 1 | Tasak światłowodowy |
| Akcesoria 2 | VFL 10MW |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 5 |
| Sieć | światłowodowy |
| Nazwa produktu | Zworka złącza światłowodowego SMA 905 |
| Typ | Tasak światłowodowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Tasak światłowodowy |
| Średnica płaszcza zewnętrznego | 0,25 mm-0,9 mm |
| Średnica włókna | 125μm |
| Rozłupany kąt | <0,5° |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 3 |
| Sieć | 4g, 3G |
| Nazwa produktu | Patchcord światłowodowy FTTH LC UPC SM DX |
| Typ | Skrzynka zaciskowa światłowodu |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 2 |
| Sieć | Przewodowa sieć LAN, ONVIF, IP, 4G, 3G |
| Nazwa produktu | Niewidoczna skrzynka zaciskowa kabla światłowodowego |
| Numer modelu | AFIBERSOLUTION-kabelko |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia Grubość | Guangdong, Chiny |
| Nazwa produktu | 500 metrów przenośny pole rozmieszczalne taktyczne kablówki światłowodowe |
| Materiał | Metalowe lub plastikowe |
| Pojemność | 100m-1000m |
| Numer modelu | AFIBERSOLUTION-kabelko |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia Grubość | Guangdong, Chiny |
| Nazwa produktu | 500 metrów przenośny pole rozmieszczalne taktyczne kablówki światłowodowe |
| Materiał | Metalowe lub plastikowe |
| Pojemność | 100m-1000m |