| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | Centrum danych, FTTH, FTTA, FTTX, CATV, CCTV, stacja bazowa |
| Czas gwarancji | 2 |
| Sieć | Przewodowa sieć LAN, ONVIF, 4g, 3G |
| Nazwa produktu | Patchcord światłowodowy MPO/MTP |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTT, sprzęt do testowania |
| Czas gwarancji | 3 |
| Sieć | Przewodowa sieć LAN, ONVIF, 4g, 3G, światłowód, kabel krosowy MPO, kabel mpo |
| Nazwa produktu | 12 rdzeni 0,9 mm Fanout MPO - LC |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Liczba przewodów | 1 |
| Rodzaj włókna | G657A, G652D, tryb pojedynczy/wielomodowy |
| Długość kabla | 20m.30m, 50m lub dostosowane |
| Liczba włókien | 1-12 rdzeni |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 3 |
| Sieć | 4g, 3G |
| Nazwa produktu | Patchcord światłowodowy SC-SC |
| Rodzaj kabla | OM3 |
|---|---|
| Typ złącza | LC |
| Nazwa produktu | Zespół kabla światłowodowego |
| Ocena płomienia kabla | IEC60332-1 |
| Przepustowość kabla | 2000 MHz/km |
| Średnica zewnętrzna kabla | 2,0 3,0 5,0 mm |
|---|---|
| Przepustowość kabla | 2000 MHz/km |
| Nazwa produktu | Zespół kabla światłowodowego |
| Liczba włókien | 2 |
| Ocena płomienia kabla | IEC60332-1 |
| Średnica kabla | 3,0 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna kabla | 5,0 mm |
| Siła uciągu kabla | 50N |
| Typ złącza | LC |
| Długość kabla | 3m |
| Typ | Pigtaile z włókien |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Nazwa | Kabel połączeniowy SC/APC |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedyńczy |
| Liczba włókien | Zwykły |
| Typ | Pigtaile z włókien |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Typ złącza | SC, LC, FC, ST, E2000, MU, MTRJ... |
| Rodzaj polerowania | PC, UPC, APC |
| Strata wstawiania | <0,25 dB |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Rodzaj włókna | Jednomodowy 9/125 |
| Strata wstawiania | <0,25 dB |
| Strata zwrotu | >50dB |