| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| kolor kurtki | wodny |
| Średnica | 4,8 mm |
| Materiał | PVC, LSZH, OFNR, OFNP |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Materiał kurtki | PE, TPU, LSZH |
| Liczba włókien | 2 do 144 Światłowód |
| Marka włókien | Corning, OFS, YOFC |
| Typ | Rozwiązania FTTx |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Nazwa produktu | Rozdzielacz PLC 1*8 |
| Rodzaj włókna | G657A1 |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Używać | FTTP |
| Liczba włókien | 24. |
| Światłowód wielomodowy | OM1/OM2/OM3 |
| Światłowód jednomodowy | G655, G652D, G657A1, G657A2 |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Używać | FTTP |
| Światłowód wielomodowy | OM1/OM2/OM3 |
| Światłowód jednomodowy | G655, G652D, G657A1, G657A2 |
| Liczba włókien | 2 do 144 |
| Typ | Złącze światłowodowe |
|---|---|
| Sieć | Nic |
| Kolor | zielony |
| Rozmiar | mogą być produkowane zgodnie z życzeniem klienta |
| Typ złącza | SC/APC |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 3 |
| Sieć | 3G |
| Nazwa produktu | GJBFJV Wewnętrzny kabel światłowodowy |
| Typ | Kabel światłowodowy, kat. 1 |
|---|---|
| Liczba przewodów | 2 |
| Liczba włókien | 1~12 |
| Waga kabla | 10 kg/km |
| Średnica kabla | 5.0*2.0mm |
| Typ | Zewnętrzny kabel światłowodowy |
|---|---|
| Liczba przewodów | 1 |
| Nazwa produktu | samonośny kabel spadowy |
| Liczba włókien | 1~4 |
| Waga kabla | 10 kg/km |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Sieć | 4g, 3G |
| Nazwa produktu | Kabel dmuchany GYCFTY |
| Liczba włókien | 96 rdzeni |
| Skład osłony | PE |