| Typ | ŚDM |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 3 |
| Sieć | 4g, 3G |
| Nazwa produktu | Typ rury stalowej FWDM |
| Typ | Multipleksowanie z podziałem długości fal |
|---|---|
| Używać | FWDM |
| Czas gwarancji | 2 |
| Sieć | 4g, 3G |
| Nazwa produktu | 1X2 FWDM |
| Typ | NARZĘDZIA, Testery i narzędzia |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Ekran wyświetlający | Kolorowy wyświetlacz LCD 5,6 cala (ekran dotykowy) |
| Zakres | 120 km |
| Rozmiar | 227mm x 160mm x 70mm |
| Typ | Testery i narzędzia |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Typ złącza | SC LC FC ST (jako twoje wymaganie) |
| Jednostka miary | dB/dBm/xW |
| Napięcie robocze (V) | Prąd stały 3,3 V ~ 5,5 V |
| Typ | Testery i narzędzia |
|---|---|
| Używać | Na wolnym powietrzu |
| Nazwa produktu | OTDR |
| Ekran wyświetlający | Kolorowy wyświetlacz LCD 5,6 cala (ekran dotykowy) |
| Zakres | 120 km |
| Typ | Skrzynka zaciskowa światłowodu |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 2 |
| Sieć | Przewodowa sieć LAN, ONVIF, 4g, 3G |
| Nazwa produktu | Niewidoczna skrzynka zaciskowa kabla światłowodowego |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Czas gwarancji | 5 |
| Sieć | 4g, 3G |
| Nazwa produktu | Zespół kabla zrzutowego SC APC do SC/APC FTTH |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| błonnik | G657A |
| Materiał | LSZH |
| Kolor | Czarny |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Nazwa produktu | Kabel światłowodowy 2 ~ 24 rdzeń Super Mini UniTube dmuchany powietrzem |
| Liczba włókien | 2~24 rdzenie |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedyńczy |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Nazwa produktu | Kabel przyłączeniowy FTTH |
| Liczba włókien | 1 ~ 4 włókna |
| Rodzaj włókna | jednomodowy (G652D, G657A) lub wielomodowy |