| Typ | Włókna optyczne |
|---|---|
| Używać | FTTP |
| Nazwa produktu | Kabel światłowodowy GCYFTY Duct Micro dmuchany powietrzem |
| Liczba włókien | 12~288 rdzeni |
| Rodzaj włókna | tryb pojedynczy (G652D) |
| Typ | Adaptery i złącza światłowodowe |
|---|---|
| Aplikacja | Sieć FTTH FTTB FTTX |
| Kolor | Dostosowane |
| Rodzaj włókna | SM/MM |
| Materiał | Plastikowy |
| Typ | Włókna optyczne |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Nazwa produktu | Bezpośrednio zakopany zewnętrzny kabel światłowodowy typu GYTA53 |
| Liczba włókien | 12~288 rdzeni |
| Rodzaj włókna | tryb pojedynczy lub tryb multi |
| Typ | Kabel światłowodowy, kat. 1 |
|---|---|
| Liczba przewodów | 2 |
| Liczba włókien | 1~12 |
| Waga kabla | 10 kg/km |
| Średnica kabla | 5.0*2.0mm |
| Typ | Adaptery i złącza światłowodowe |
|---|---|
| Używać | FTTH, FTTH |
| Sieć | 4g, 3G |
| Rodzaj polerowania | UPC, APC |
| Średnica | 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm, inne |
| Typ | Kabel światłowodowy, kat. 1 |
|---|---|
| Liczba przewodów | 1 |
| Nazwa produktu | Kabel przyłączeniowy FTTH |
| Aplikacja | wewnętrzny/zewnętrzny kabel odgałęźny |
| Liczba włókien | 1~4 |
| Typ | Wewnętrzny kabel światłowodowy |
|---|---|
| Liczba przewodów | 1 |
| Struktura kabla | Ciasny kabel buforowy |
| Tryb | SM.MM |
| Rodzaj włókna | G657A1, G657A2 |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Sieć | 4g, 3G |
| Nazwa produktu | Kabel światłowodowy GYCFY do dmuchania powietrzem |
| Rodzaj włókna | tryb pojedynczy (G652D) |
| Liczba włókien | 12~144 rdzeni |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Liczba przewodów | 1 |
| Liczba włókien | 1 RDZEŃ |
| Tryb światłowodowy | Tryb pojedyńczy |
| Rodzaj włókna | G657A1 |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| kolor kurtki | wodny |
| Średnica | 4,8 mm |
| Materiał | PVC, LSZH, OFNR, OFNP |