| Typ | FWDM |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Nazwa produktu | 3 porty FWDM |
| Operacyjna długość fali | 1310nm, 1490nm, 1550nm |
| Porty | 3 porty |
| Typ | Bezprzewodowy punkt dostępowy dla przedsiębiorstw |
|---|---|
| Nazwa produktu | adapter światłowodowy |
| Liczba włókien | 1 |
| Typ złącza | SC APC |
| Materiał | komputer |
| Typ | Adaptery i złącza światłowodowe |
|---|---|
| Używać | FTTA |
| Nazwa modelu | Ttap dla adaptera OptiTap |
| Funkcja | Kompatybilny z Optitap ( Corning ) , złącze H ( Amphenol ) |
| Rodzaj kabla | Kabel płaski 3,0 mm, 5,0 mm, płaski 2,0 * 3,0 mm |
| Typ | Kabel światłowodowy, Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Liczba przewodów | 1 |
| Typ złącza | SC/APC |
| Rodzaj włókna | Jednomodowy 9/125 |
| kolor kurtki | Żółty |
| Typ | FWDM |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Nazwa produktu | CWDM Filter Multiplexer dla systemów dodawania/upuszczania WDM |
| Roboczy zakres długości fal | 1260~1620 nm |
| Rozstaw kanałów | 20 nm |
| Typ | Adaptery i złącza światłowodowe |
|---|---|
| Używać | FTTA |
| Nazwa modelu | Wodoodporne złącze optyczne |
| Funkcja | Kompatybilny z Optitap ( Corning ) , złącze H ( Amphenol ) |
| Rodzaj kabla | Kabel płaski 3,0 mm, 5,0 mm, płaski 2,0 * 3,0 mm |
| Typ | Adaptery i złącza światłowodowe |
|---|---|
| Używać | FTTA |
| Nazwa modelu | Złącze OptiTap |
| Funkcja | Kompatybilny z Optitap ( Corning ) , złącze H ( Amphenol ) |
| Rodzaj kabla | Kabel płaski 3,0 mm, 5,0 mm, płaski 2,0 * 3,0 mm |
| Typ | Adaptery i złącza światłowodowe |
|---|---|
| Używać | FTTA |
| Nazwa modelu | Wodoodporne złącze SC/APC |
| Rodzaj kabla | Kabel płaski 2.*3.0mm,3.0mm,5.0mm |
| Wodoodporny | IP68 |
| Typ | Adaptery i złącza światłowodowe |
|---|---|
| Używać | FTTA |
| Nazwa modelu | Wodoodporne szybkie złącze dla Huawei |
| Rodzaj kabla | Kabel płaski 2.*3.0mm,3.0mm,5.0mm |
| Wodoodporny | IP68 |
| Typ | CCWDM |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Numer kanału | 4-kanałowy, 8-kanałowy lub 16-kanałowy |
| Struktura | Mux lub demultiplekser |
| Rozstaw kanałów | 20 Nm |