| Typ | Inny |
|---|---|
| Sieć | Bezprzewodowa sieć LAN |
| Końcówka ferruli | PC, UPC, APC |
| Rodzaj włókna | Jednomodowy, wielomodowy |
| Rodzaj kabla | Zwykły |
| Typ | Rozwiązania FTTx, typ modułu ABS |
|---|---|
| Model | 1*2 łącznik rozdzielacza PLC |
| Długość fali | 1260-1650 nm |
| Rodzaj włókna | G657A1 |
| Średnica | 2,0 mm |
| Typ | Rozdzielacz PLC, rozwiązania FTTx |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Liczba włókien | 8 |
| Typ złącza | LC SC FC ST |
| Rodzaj włókna | G652D, G655, G657A na zamówienie |
| Typ | Testery i narzędzia |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Nazwa produktu | OTDR 3302S |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedyńczy |
| Typ | Testery i narzędzia |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Zakres długości fali | 800-1600 |
| Typ sondy | InGaAs |
| Typ | Rozdzielacz PLC, rozwiązania FTTx |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Liczba włókien | 8 |
| Typ złącza | LC SC FC ST |
| Rodzaj włókna | G652D, G655, G657A na zamówienie |
| Typ | rozdzielacz PLC |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Sieć | Przewodowa sieć LAN |
| Nazwa produktu | 1*16 kasetowy rozdzielacz PLC |
| Typ | ŚDM |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Odbicie długości fali | 1550 nm 1650 nm 1625 nm |
| Robocza długość fali | 1260 - 1360 i 1460 - 1581 |
| Typ | rozdzielacz PLC |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Nazwa produktu | 1*32 kasetowy rozdzielacz PLC |
| Rodzaj włókna | G657A1 lub na żądanie |
| Typ złącza | SC UPC |
| Typ | rozdzielacz PLC |
|---|---|
| Używać | FTTH, FTTX, FTTP |
| Rodzaj włókna | G657A1 lub jako zamówienie klientów |
| Aplikacja | GPON/BPON/EPON |
| Strata wtrąceniowa (dB) | 10,2/10,5 |