| Typ | Tłumik światłowodowy, męski na żeński |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Nazwa produktu | Tłumik światłowodowy FC |
| Płeć złącza | FC męski na żeński |
| Zakres poziomu tłumienia | 0 ~ 30dB |
| Typ | Złącze światłowodowe |
|---|---|
| Liczba przewodów | 1 |
| Nazwa produktu | Szybkie złącze SC |
| zewnętrzna kurtka | Torba PE |
| Kolor | niebieski, zielony, beżowy |
| Typ | Szybkie złącze światłowodowe |
|---|---|
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Nazwa produktu | Szybkie złącze LC |
| zewnętrzna kurtka | Torba PE |
| Kolor | niebieski, zielony, beżowy |
| Typ | Testery i narzędzia |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Kolor | biały |
| Typ złącza | SC LC FC ST |
| Czas czyszczenia | Ponad 800 czyści |
| Nazwa | Skrzynka zaciskowa FTTX |
|---|---|
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 365x137x90mm (bez osłony) 375x142x120mm (z osłoną) |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Zakres temperatury | -40 ~ 80 ℃ |
| Okrągły kabel OD | 5,0 mm do 14,0 mm |
| Typ | Inny |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Czas gwarancji | 3 lata |
| Sieć | Bezprzewodowa sieć LAN |
| Złącze | SC, ST, FC, LC, MTRJ, MU, DIN |
| Typ | Rozwiązania FTTx |
|---|---|
| Używać | FTTH, FTTH |
| Liczba włókien | 1. |
| Wodoodporny | IP67 |
| Rodzaj włókna | G657A, G652D, Om1, Om2, Om3 |
| Rodzaj włókna | SM |
|---|---|
| Strata wstawiania | <0,2dB |
| Strata zwrotu | >60dB |
| Kolor kabla | Żółty |
| Kolor złącza | Metal |
| Typ złącza | SC |
|---|---|
| Końcówka ferruli | UPC, APC |
| Rodzaj włókna | SM, MM |
| Rodzaj kabla | Jedno, dwustronne |
| Średnica zewnętrzna kabla | 0,9/2,0/3,0 mm |
| Typ | Rozwiązania FTTx |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Typ | SC |
| Tryb | SM&MM |
| warunki pracy | -40°C do +75°C |