| Typ | Adaptery i złącza światłowodowe |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Przedmiot | SM SX E2000 APC Adapter światłowodowy z kołnierzem |
| Liczba włókien | 1 |
| Typ | Adapter światłowodowy |
|---|---|
| Używać | Na zewnątrz, w środku |
| Typ | FC/SC/ST/LC |
| Robocza długość fali | 1200 ~ 1600 nm |
| Straty wtrąceniowe (IL) | 0,2 |
| Typ | Skrzynka zaciskowa światłowodu |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Nazwa produktu | Skrzynka zaciskowa ODVA/MPO |
| Stopień wodoodporności | IP67 |
| Rozmiar | 250*80*70mm |
| Typ | Test&Narzędzia |
|---|---|
| Używać | złącza patchcordów |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Sieć | Przewodowa sieć LAN |
| Nazwa produktu | Torba na narzędzia do czyszczenia końcówek światłowodów |
| Typ | tłumik światłowodowy, jednomodowy |
|---|---|
| Używać | FTTH, FTTH |
| Nazwa produktu | LC UPC męski na żeński tłumik światłowodowy |
| Operacyjna długość fali | SM: 1200-1600nm lub 1310nm, 1550nm |
| Zakres dB | 1-30dB (maks.) |
| Typ | tłumik światłowodowy, męski na żeński |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Nazwa produktu | Tłumik światłowodowy SC |
| Zakres poziomu tłumienia | 0 ~ 30dB |
| Strata powrotna (dB) | PC: ≥50 UPC: ≥55 APC: ≥60 |
| Typ | Tłumik światłowodowy, męski na żeński |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Nazwa produktu | Tłumik światłowodowy SC |
| Płeć złącza | SC męski na żeński |
| Zakres poziomu tłumienia | 0 ~ 30dB |
| Typ | Tłumik światłowodowy, męski na żeński |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Nazwa produktu | Tłumik światłowodowy SC |
| Płeć złącza | SC męski na żeński |
| Zakres poziomu tłumienia | 0 ~ 30dB |
| Typ | Tłumik światłowodowy, męski na żeński |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Nazwa produktu | Tłumik światłowodowy LC |
| Płeć złącza | LC męski na żeński |
| Zakres poziomu tłumienia | 0 ~ 30dB |
| Typ | Tłumik światłowodowy, męski na żeński |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Nazwa produktu | Tłumik światłowodowy ST |
| Płeć złącza | ST męski na żeński |
| Zakres poziomu tłumienia | 0 ~ 30dB |