| Typ | Adapter i złącza światłowodowe, Adapter światłowodowy SC-APC SM SX z przesłoną |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas trwałości | >1000 |
| Siła temperaturowa | - 55 do + 85 |
| Siła retencji | 200-600G |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Czas gwarancji | 5 |
| Sieć | 4g, 3G |
| Nazwa produktu | Kabel krosowy SC/APC Kompatybilny z Corning Optitap |
| Typ | Tłumik światłowodowy, męski na żeński |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Sieć | 4g, 3G |
| Nazwa produktu | Zmienny tłumik światłowodowy FC |
| Płeć złącza | FC męski na żeński |
| Typ | SC apc, SC |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Nazwa produktu | adapter kabla światłowodowego |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedyńczy |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 3 |
| Sieć | 4g, 3G |
| Nazwa produktu | Zworka światłowodowa |
| Typ | Adaptery i złącza światłowodowe |
|---|---|
| Nazwa produktu | Szybkie złącze światłowodowe |
| Tryb | SM |
| Kolor | Niebieski zielony |
| Strata wtrąceniowa | <=0,3 DB |
| Typ | Światłowodowy miernik mocy |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Nazwa produktu | Zintegrowany miernik IFOT-5000 |
| Materiał | Plastik, metal |
| Dotyczy osób | FTTX trouble shooting; Rozwiązywanie problemów z FTTX; Construction; Budowa; |
| Typ | adapter światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Robocza długość fali | 1200 ~ 1600 nm |
| Tłumienie wtrąceniowe (dB) | 0,2 |
| Strata powrotna (dB) | ≥50 |
| Typ | Adaptery i złącza światłowodowe |
|---|---|
| Rodzaj włókna | Adapter światłowodowy LC |
| Materiał rękawa | Cyrkon lub brąz fosforowy |
| Strata powrotna (dB) | ≥50 |
| temperatura robocza | -40 do +75°C |
| Typ | Adapter światłowodowy i złącza, adapter LC UPC Duplex |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas trwałości | >1000 |
| Siła temperaturowa | - 55 do + 85 |
| Siła retencji | 200-600G |