| Typ | Miernik mocy światłowodu |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Zakres pomiarowy (dBm) | -70~+6dBm |
| Złącze | FC/SC/ST |
| Typ | LC, LC |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Nazwa produktu | adapter kabla światłowodowego |
| Liczba włókien | 2. |
| Typ | Adaptery i złącza światłowodowe |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 3 |
| Sieć | Przewodowa sieć LAN, ONVIF, 4g, 3G, światłowód |
| Nazwa modelu | złącze światłowodowe e2000 apc |
| Typ | Adaptery i złącza światłowodowe |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 3 |
| Sieć | Przewodowa sieć LAN, ONVIF, 4g, 3G, światłowód |
| Nazwa modelu | Złącze światłowodowe e2000 upc |
| Rodzaj | Tłumik światłowodowy, męski na żeński |
|---|---|
| Użycie | FTTH |
| Polerowanie | PC/UPC/APC |
| Zakres tłumienia | 0-30dB |
| Model | FC, SC, ST, LC, MU itp |
| Numer modelu | kat6 |
|---|---|
| Typ | KAT.5, KAT.6 |
| Konduktor | Miedź |
| Złącze | RJ45 pozłacane |
| Tarcza | UTP |
| Numer modelu | kat6 |
|---|---|
| Typ | KAT.5, KAT.6 |
| Konduktor | Miedź |
| Złącze | RJ45 pozłacane |
| Tarcza | UTP |
| Numer modelu | kat6 |
|---|---|
| Typ | KAT.5, KAT.6 |
| Konduktor | Miedź |
| Złącze | RJ45 pozłacane |
| Tarcza | UTP |
| Numer modelu | kat6 |
|---|---|
| Typ | KAT.5, KAT.6 |
| Konduktor | Miedź |
| Złącze | RJ45 pozłacane |
| Tarcza | UTP |
| Numer modelu | kat6 |
|---|---|
| Typ | KAT.5, KAT.6 |
| Konduktor | Miedź |
| Złącze | RJ45 pozłacane |
| Tarcza | UTP |