| Typ | Skrzynka rozdzielcza światłowodu |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 2 |
| Sieć | Bezprzewodowa sieć LAN, bluetooth, przewodowa sieć LAN, ONVIF, brak, SDK, TCP, Ip, POE, GPRS, wifi, |
| Nazwa produktu | Skrzynka rozdzielcza światłowodu |
| Typ | Skrzynka zaciskowa światłowodu |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Sieć | 4g, 3G |
| Nazwa | Skrzynka zaciskowa FTTX MST |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 365x137x90mm (bez osłony) 375x142x120mm (z osłoną) |
| Typ | Inny |
|---|---|
| Sieć | Bezprzewodowa sieć LAN |
| Nazwa produktu | Złącze światłowodowe |
| Rodzaj włókna | G652D/G657A1/G657A2 |
| Kontrola jakości | 100% test przed wysyłką |
| Typ | Miernik mocy światłowodu |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Zakres pomiarowy (dBm) | -70~+6dBm |
| Złącze | FC/SC/ST |
| Typ | Adaptery i złącza światłowodowe, SC UPC |
|---|---|
| Nazwa produktu | adapter kabla światłowodowego |
| Rodzaj włókna | Tryb pojedyńczy |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | komputer |
| Typ | Skrzynka zaciskowa światłowodu |
|---|---|
| Używać | FTTH, FTTH |
| Czas gwarancji | 3 |
| Sieć | 4g, 3G |
| Nazwa produktu | Caixa CTO |
| Typ | Skrzynka zaciskowa światłowodu |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Sieć | 4g, 3G |
| Nazwa | Skrzynka zaciskowa FTTX MST |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 365x137x90mm (bez osłony) 375x142x120mm (z osłoną) |
| Typ | Włókna optyczne |
|---|---|
| Używać | FTTP |
| Liczba włókien | 2. |
| Typ portu | Konwerter mediów światłowodowych |
| Prędkość transmisji danych | 10/100/1000M |
| Typ | Adaptery i złącza światłowodowe |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 2 |
| Sieć | Przewodowa sieć LAN, 4G, 3G |
| Nazwa produktu | Standardowe złącza światłowodowe SC LC FC ST |
| Typ | Stojaki i obudowy |
|---|---|
| Używać | FTTx, sieci centrów danych |
| Czas gwarancji | 3 |
| Sieć | Przewodowa sieć LAN, ONVIF, 4g, 3G, światłowód |
| Nazwa | Kaseta światłowodowa mpo |