| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTT, sprzęt do testowania |
| Czas gwarancji | 3 |
| Sieć | Przewodowa sieć LAN, ONVIF, 4g, 3G, światłowód |
| Nazwa produktu | 12 rdzeni 0,9 mm Fanout MPO - LC |
| Typ | Rozwiązania FTTx |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Nazwa | Zamknięcie złącza kopułkowego |
| Kształt | Simplex, Duplex, Quad |
| Strata wtrąceniowa | ≤0,2 dB |
| Typ | Adaptery i złącza światłowodowe, MPO/MTP |
|---|---|
| Aplikacja | FTTX |
| Kolor | Niebieski/Zielony/Aqua |
| Rodzaj włókna | SM/MM |
| Nazwa produktu | Złącze MPO |
| Typ | Adaptery i złącza światłowodowe |
|---|---|
| Typ złącza | LC |
| Końcówka ferruli | PC, UPC, APC |
| Rodzaj włókna | Jednomodowy, wielomodowy |
| Rodzaj kabla | Jedno, dwustronne |
| Typ | zamknięcie spawu światłowodowego |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Nazwa produktu | Zamknięcie terminala dostępu światłowodowego |
| Wymiar (mm) | 395*245*130 |
| Maks. pojemność (pojedyncze włókno) | 288 |
| Typ | Inny |
|---|---|
| Sieć | Bezprzewodowa sieć LAN |
| Typ złącza | LC |
| Aplikacja | Złącze światłowodowe |
| Port | ShenZhen |
| Typ | Skrzynka zaciskowa światłowodu |
|---|---|
| Używać | FTTH, FTTH |
| Czas gwarancji | 2 |
| Sieć | Bluetooth, przewodowa sieć LAN, ONVIF, IP, 4G, 3G |
| Nazwa produktu | FTTH 8-rdzeniowa skrzynka zaciskowa światłowodu |
| Typ | Okucie cyrkonowe, SM/MM |
|---|---|
| Aplikacja | część światłowodowa |
| Port | ShenZhen |
| Szczegóły pakowania | w torbie pp |
| Zasady płatności | T/T, Western Union |
| Typ | Adapter światłowodowy, jednomodowy/wielomodowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Złącze |
| Kolor | Dostosowane |
| Aplikacja | Sieć FTTH FTTB FTTX |
| Długość fali | 9-125um |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Sieć | Nic |
| Aplikacja | Sieci LAN, WAN i Metro |