| Typ | Adaptery i złącza światłowodowe |
|---|---|
| Używać | FTTA |
| Nazwa modelu | Wzmocniony adapter optyczny dla Huawei |
| Rodzaj kabla | 2.*3.0mm,3.0mm,5.0mm |
| Wodoodporny | IP68 |
| Rodzaj | Światłowód |
|---|---|
| Rodzaj włókna | Jednomodowy 9/125 |
| Strata wstawiania | <0,25 dB |
| Strata zwrotu | >50dB |
| kolor kurtki | Żółty |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Rodzaj włókna | Jednomodowy 9/125 |
| Strata wstawiania | <0,25 dB |
| Strata zwrotu | >50dB |
| kolor kurtki | Żółty |
| Typ | Patchcord światłowodowy |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Typ złącza | SC,LC,FC,ST |
| kolor kurtki | Żółty |
| Długość | Dostosowane |
| Typ | Rozwiązania FTTx, możliwość montażu na ścianie wewnętrznej |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Nazwa produktu | 4-rdzeniowe pudełko FTTH |
| Materiał | ABS lub PC |
| Kolor | biały |
| Typ | Światłowód |
|---|---|
| Używać | Centrum danych, FTTH, FTTA, FTTX, CATV, CCTV, stacja bazowa |
| Czas gwarancji | 2 |
| Sieć | Przewodowa sieć LAN, ONVIF, 4g, 3G |
| Nazwa produktu | Kabel krosowy MPO-LC |
| Typ | Rozwiązania FTTx |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Liczba włókien | 1. |
| Typ portu | SC/ST/FC i RJ45 |
| Prędkość transmisji danych | 10/100/1000M |
| Typ | konwerter mediów |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Normy operacyjne | 10/100Base-TX i 100Base-FX |
| Wymaganie mocy | Prąd stały 5V 1A |
| Aplikacje Odległość | 20 km do 20 km |
| Typ | Złącze światłowodowe |
|---|---|
| Liczba przewodów | 1 |
| Nazwa produktu | Szybkie złącze SC |
| zewnętrzna kurtka | Torba PE |
| Kolor | niebieski, zielony, beżowy |
| Typ | Złącze światłowodowe |
|---|---|
| Typ złącza | SC/FC/LC/ST/MTRJ/MU ect. |
| Końcówka ferruli | PC, UPC, APC |
| Rodzaj włókna | Jednomodowy, wielomodowy |
| Rodzaj kabla | Jedno, dwustronne |