| Typ | Adaptery i złącza światłowodowe |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 2 |
| Sieć | IP, 4g, 3G |
| Nazwa produktu | Złącze hoptyczne |
| Typ | Inny |
|---|---|
| Sieć | Bezprzewodowa sieć LAN |
| Kolor | zielony |
| Aplikacja | FTTH, CATV, CCTV |
| Certyfikat | RoHS, CE, ISO |
| Typ | ŚDM |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Odbicie długości fali | 1550 nm 1650 nm 1625 nm |
| Robocza długość fali | 1260 - 1360 i 1460 - 1581 |
| Typ | Stojaki i obudowy |
|---|---|
| Używać | FTTx, sieci centrów danych |
| Czas gwarancji | 3 |
| Sieć | Przewodowa sieć LAN, ONVIF, 4g, 3G, światłowód |
| Nazwa | Kaseta światłowodowa mpo |
| Typ | Adaptery i złącza światłowodowe |
|---|---|
| Używać | FTTA |
| Nazwa modelu | Adapter OptiTap |
| Funkcja | Kompatybilny z OptiTap i złączem H |
| Liczba włókien | sc simpleks |
| Typ | Rozwiązania FTTx |
|---|---|
| Nazwa produktu | Rozdzielacz światłowodowy PLC |
| Rodzaj włókna | G652D, G655, G657A na zamówienie |
| Strata wtrąceniowa (dB) | 7.1/7.3 |
| Jednorodność strat (dB) | 0,6 |
| Typ | Kabel światłowodowy, rozwiązania FTTx |
|---|---|
| Liczba przewodów | ≥ 10 |
| Liczba włókien | 32 |
| Typ złącza | LC SC FC ST |
| Rodzaj włókna | G652D, G655, G657A na zamówienie |
| Typ | Adapter i złącza światłowodowe, adapter światłowodowy SC/UPC |
|---|---|
| Używać | FTTH |
| Czas trwałości | >1000 |
| Siła temperaturowa | - 55 do + 85 |
| Siła retencji | 200-600G |
| Typ | Światłowodowy miernik mocy |
|---|---|
| Czas gwarancji | 1 rok |
| Nazwa produktu | Multimetr światłowodowy |
| Kalibracja długości fali (nm) | 850/1300/1310/1490/1550/1625 |
| Typ złącza | Wymienne FC/SC/ST do PC/APC |
| Typ | Rozwiązania FTTx |
|---|---|
| Używać | FTTX |
| Czas gwarancji | 5 |
| Złącze typu B | OptiTap |
| Złącze typu A | SC/APC |